+370 (52) 353320

Pažinimo popietė Zujūnuose 2019-10-28

Pažinimo popietė Zujūnuose

Kviečiame į pažinimo popietę Zujūnuose

Susitikime dalintis, bendrauti, bendradarbiauti!

Siekdami skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą, geresnį savęs ir kitų pažinimą, RDKC Zujūnų skyrius kviečia sekmadienio popietę praleisti kaimynų bei svečių apsuptyje ir pasisemti naujų žinių, idėjų, užmegzti naudingus kontaktus, o galbūt pradėti ir bendrus verslus.

I renginio dalyje lektorė, streso ir pokyčių valdymo ekspertė Rita Regalė praves trumpus mokymus „Kaip valdyti savo ir kitų emocijas?“. Mokymų metu turėsite galimybę kiek kitu kampu, tačiau labai konkrečiai ir suprantamai pažvelgti į streso ir kitų emocijų atsiradimo, valdymo procesą bei perprasti 3 pagrindines valdymo kryptis.
Praktinės sesijos metu išbandysite saugiausius, šiuolaikinio mokslo patvirtinus streso valdymo metodus (fiziniai pratimai, emocijų paleidimas (Sedonos metodas)) ir efektyviausias sveikatinimo priemones, kurias pademonstruos Zujūnų bendruomenės narė, Išmaniosios sveikatos akademijos įkūrėja Loreta Majauskienė.  Vertė Jums: Kitu kampu pažvelgsite į savo sėkmių ir nesėkmių priežastis. Išmoksite geriau valdyti savo ir kitų emocijas, saugiau, sveikiau ir greičiau atsikratysite momentinio ir užslėpto streso. Žinių ir praktinių patyrimų dėka sustiprinsite savo emocinę kompetenciją ir tai padės Jums tapti sveikesniems, žvalesniems ir gerokai efektyvesniems.

II renginio dalį skirsime geresniam bendruomenės narių ir svečių pažinimui, naujų kontaktų užmezgimui bei vaišindamiesi kava, arbata ir gardžiais užkandžiais dalinsimės įspūdžiais, įžvalgomi bei patirtimi.

Renginys nemokamas, kviečiame aktyviai dalyvauti visus bendruomenės narius ir svečius !

Renginio organizatorius:  Vilniaus r. RDKC Zujūnų kultūros skyrius, ZBC

Renginio vieta:  Mokyklos g. 1, Zujūnai, LT-14161 Vilniaus r., Lietuva

Renginys vyks: Lapkričio 10 d. nuo 15:00 val. iki 18:00 val.
© 2013 Zujūnų bendruomenės centras.
                    
Sprendimas: Lexita